781
90493

A Swedish Rococo secretaire.

Lähtöhinta
20 000 - 30 000 SEK
1 910 - 2 870 EUR
2 170 - 3 250 USD
Vasarahinta
27 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
A Swedish Rococo secretaire.

Fanerad med valnöt, jakaranda och fruktträ. Beslag av förgylld mässing. Bakom klaff sex små lådor. Nedtill två lådor. Längd 87, bredd 47, höjd 106. Nycklar medföljer.