Filt, tygband, garn, läder och renpäls. Mössa med skärm och tofs. Barnmössa med tofs. Barnskor. Ett par benbeklädnader. Längd 61 cm. Skärp. Längd 75 cm.
Slitage. Fläckar. Skador. Renpälsen fäller.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
Miten tilaan kuljetuksen?
Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta
Milloin esineeni toimitetaan?