850
98555

KLUCKAFLASKA med propp, 1800-tal.

Lähtöhinta
1 200 - 1 500 SEK
114 - 142 EUR
130 - 163 USD
Vasarahinta
900 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

kalebassformad. Påklippta band. Höjd 20 cm.

Obet nagg, senare propp.