850
98555

KLUCKAFLASKA med propp, 1800-tal.

1 200 - 1 500 SEK
115 - 143 EUR
130 - 163 USD
Hammer price
900 SEK
Bidding requires special pre approval.

kalebassformad. Påklippta band. Höjd 20 cm.

Obet nagg, senare propp.