OKÄND KONSTNÄR

Olja på duk, ej signerad, 1700-tal.

Batalj. På baksidan märkt "Spanish School". 76 x 63 cm.

Esineen kunto

Kulumaa. Krakeloitunut. Naarmuuntunut. Likaa. Krakeloitunut. Korjailuja.

Sijainti
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - S1

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn
Arvioija

+46-767 781044
emma.svahn@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 25 000 SEK

    Loppuhinta

    18 000
    1 831 EUR
    2 247 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (2 tarjousta)
    210 tammi 19:5118000SEK
    Pohjahinta 18 000 SEK saavutettu
    110 tammi 18:07300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia