THEO TOBIASSE, FÄRGLITOGRAFIER, 6 i mapp ur "The song of songs of King Salomon".

Dat 1975-76. 4 signerade o numr 20/200 samt 2 signerade och numr 23/200. Bladstl 55 x 76.

Esineen kunto

De 2 färglitografierna numrerade 23/200 är gulnade samt missfärgade efter passepartout.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Mitä kuljetus maksaa?

    Kaikki hinnat ovat alustavia.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä