VÄSKA

"Birkin 40", Hermès, 2007.

Hermes klassiska väskmodell Birkin i brunt togoläder. Väskan tillverkades 2007 och har beslag och detaljer i guldfärgad metall. Spännet är märkt HERMÉS-PARIS, med årsstämpeln och artisanstämplar. Insidan av väskan är fodrad med ett matchande brunt skinn samt två fack, var av ett med dragkedja. Väskan Birkin från Hermés döptes efter skådespelerskan Jane Birkin och lanserades för första gången 1984. Med en ytterst ovanlig kvalitet och exklusivitet är Birkin en av världens mest åtråvärda väskor.
Material: Läder
Färg: Brun
Bredd: 40 cm
Höjd: 28 cm
Djup: 20 cm

Esineen kunto

Slitage.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L14

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Marcus Nilsson

Tukholma

Marcus Nilsson
Asiantuntija – fashion

marcus.nilsson@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    20 tuntia 21 minuuttia

    Lähtöhinta: 65 000 SEK

    Tarjottu

    45 000
    4 333 EUR
    5 343 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 47 000 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
    318 huhti 13:4445000SEK
    212 huhti 15:3340000SEK
    112 huhti 14:3720000SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia