ANNIKA VON HAUSSWOLFF

Färglitografi, signerad och numrerad 20/270.

Bladmått 42 x 59,5 cm. Oramad.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C3
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Claes Andersson

Tukholma

Claes Andersson
Arvioija

claes.andersson@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    2 päivää 11 tuntia

    Lähtöhinta: 4 000 SEK

    Tarjottu

    2 400
    233 EUR
    275 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 2 600 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
    420 touko 21:542400SEK
    320 touko 13:562200SEK
    219 touko 13:312000SEK
    Pohjahinta 2 000 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia