TAKLAMPA

Art deco, 1920/30-tal.

Stomme i bonad björk och krom. Tre marmorerade glasskärmar. Höjd ca 58, diameter 50 cm.

Esineen kunto

Smärre slitage. Kåpan upptill något sned. Ej funktionstestad.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H43

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Tarjottu

    400
    39 EUR
    48 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (2 tarjousta)
    212 huhti 14:17400SEK
    111 huhti 11:36300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia