1032177

HÅKAN BENGTSSON

Skulptur, signerad och daterad 2001-2002.

Olja på trä. I form av kub. Ca 50 x 50 x 50 cm.

Esineen kunto

Vähäistä kulumaa.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P11
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Claes Andersson

Tukholma

Claes Andersson
Arvioija

claes.andersson@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 8 000 SEK

    Tarjottu

    3 000
    293 EUR
    343 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
    320 touko 18:213000SEK
    219 touko 17:441111SEK
    117 touko 21:07666SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia