1032177

HÅKAN BENGTSSON, skulptur, signerad och daterad 2001-2002.

Olja på trä. I form av kub. Ca 50 x 50 x 50 cm.

Esineen kunto

Vähäistä kulumaa.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Ota yhteyttä arvioitsijaan

    Claes Andersson

    Tukholma

    Claes Andersson
    Arvioija

    claes.andersson@bukowskis.com

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 8 000 SEK

    Tarjottu

    2 100
    204 EUR
    232 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
    1 6 kesä 16:482100SEK
    3 6 kesä 16:481800SEK
    2 5 kesä 23:00800SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia