SEVERIN NILSON

Olja på duk, signerad.

Sommarlandskap i skymning. 34 x 75 cm.

Esineen kunto

Krackelyr. Ytsmuts.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T41

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 5 000 SEK

    Tarjottu

    2 500
    243 EUR
    287 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
    518 touko 16:352500SEK
    418 touko 05:022000SEK
    313 touko 20:401700SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia