JURGEN VON KONOW

Olja på pannå, signerad.

"Högsommar". 54 x 65 cm.

Esineen kunto

Vähäistä kulumaa.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T332
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Anna Heathcote-Ball

Tukholma

Anna Heathcote-Ball
Arvioija

anna.heathcoteball@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    1 päivä 10 tuntia

    Lähtöhinta: 4 000 SEK

    Tarjottu

    2 700
    263 EUR
    313 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 2 900 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (9 tarjousta)
    820 touko 20:072700SEK
    Pohjahinta 2 700 SEK saavutettu
    720 touko 19:541500SEK
    620 touko 18:191000SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia