BO ÖRN

Olja på duk, signerad.

Utan titel. Duk 55 x 46 cm.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T337
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Johan Jinnerot

Tukholma

Johan Jinnerot
Asiantuntija – vanha taide

johan.jinnerot@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    21 tuntia 16 minuuttia

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Tarjottu

    350
    34 EUR
    40 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 400 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (2 tarjousta)
    219 touko 18:32350SEK
    116 touko 22:19300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia