DAVID ROSÉN

Satsbord, 3 delar, "571-005", Futura-serien, AB Nordiska Kompaniet, lanserat 1953.

Emaljskivor med mönster komponerade av Egon Møller-Nielsen på underreden av ek. Längd 45- 55, bredd 33- 40, höjd 34- 38 cm.

Esineen kunto

Slitage. Fläckar. Sprickor. Mindre skador. Lagningar. Kortade ben.

Kirjallisuus
Andreas Siesing, "Svenska möbler: folkhemsform i ull, jakaranda, furu och bok : 1949-1970", Atlantis, Stockholm, 2015, s. 352.
Sijainti
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - F2

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman
Arvioija

emmelie.skogman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    5 tuntia 42 minuuttia

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Tarjottu

    1 600
    156 EUR
    183 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 1 700 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
    327 touko 22:071600SEK
    227 touko 19:111500SEK
    Pohjahinta 1 500 SEK saavutettu
    126 touko 22:251000SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia