GRIGORY SPITNEV

Troligen. Sked, silver och emalj, kontrollstämplad Moskva, Ryssland, 1908-26.

Förgyllt silver med cloisonnéemalj i olika färger. Längd 19 cm. Vikt 74 gram.

Esineen kunto

Smärre slitage. Emaljskador.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V30

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Anna Wessman

Tukholma

Anna Wessman
Arvioija

anna.wessman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Loppuhinta

    2 200
    215 EUR
    252 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (20 tarjousta)
    724 touko 11:442200SEK
    6A24 touko 09:372000SEK
    424 touko 09:371900SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia