LEKSAKSHANDEL, 1950-tal.

LEKSAKSHANDEL, 1950-tal.

Diversehandel i form av låda innehållande flera livsmedelsminiatyrer. Lådan: L 40, b 8, h 25.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
1 200 SEK