ANNE NILSSON

Snapsglas, "Clown", 6 st, glas, Orrefors, 1980-tal.

Handmålad dekor. Etikettmärkta och signerade AN samt målarsignaturer.

Höjd 18,5 cm

Esineen kunto

Bruksskick.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C1

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Johanna Graflund

Tukholma

Johanna Graflund
Arvioija

johanna.graflund@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 1 800 SEK

    Loppuhinta

    1 138
    109 EUR
    127 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (16 tarjousta)
    716 heinä 22:511138SEK
    6A16 heinä 22:511038SEK
    716 heinä 22:511025SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia