BORDSKLOCKA

Troligen Italien, omkring 1900-talets mitt.

Fodral av brons, frontluckan med glas. Krönande handtag. Bredd ca 16,5, djup ca 11, höjd ca 27 cm. Avain on.

Esineen kunto

Obetydligt slitage. Skada en visare av. Ej funktionstestad.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V28

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Rikard Klev

Tukholma

Rikard Klev
Arvioija

rikard.klev@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    2 päivää 4 tuntia

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Tarjottu

    350
    34 EUR
    39 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 400 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (2 tarjousta)
    217 heinä 11:12350SEK
    116 heinä 12:57300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia