NILS NILSSON SKUM,
Renhorn, masurbjörk och läder, signerad och daterad 3/9 1948, längd ca 30 cm
Kulumaa.
Intyg medföljer
Asiakaspalvelu
Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13
Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13