CARL JOHAN DE GEER, silkscreen in colours, signed 165/190.
"Ingenting är längre som förut - Dubbelbild i rekonstruktion", av "Vägra vapen" samt "Skända flaggan". Beslagtagna och destruerade 1967. Ny upplaga 2000-tal. Lumphé Litografiska. Sheet size 63 x 89 cm.
Unframed.