SKRIVBYRÅ, 1700-tal.

SKRIVBYRÅ, 1700-tal.

Vitmålat trä, fyra lådor, snedklaff med lådinredning och lucka. Låsbeslag av mässing i rokokostil. Nyckel. L 116, B 52, H 105.

Slitage, färgbortfall.

Lähtöhinta
2 500 SEK