CIGARRSKRIN, Frans Svensson Tobakshandel, 1948.

På tillhörande benställning. Beslag i mässing. Stämplad. Tot l 41, b 33, h 67. Cigarrsnoppare i mässing medföljer.

Slitage, repor. Invändigt fläckar och sprickor. Nyckel saknas.

Lähtöhinta
1 500 SEK