Muut Muut
19841

PARTI SPARGRISAR, 9 st. Lergods/porslin.

Parti spargrisar, 9 st. lergods/porslin.

Grisar. H 10-19

Smärre slitage, enstaka nagg och lagningar.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
800 SEK