Muut
225363

LJUSSTAKE, mässing och marmor, sengustaviansk, omkr 1800.

H 23.

Kedjor och hängen saknas. Smärre bucklor på ljuspipan. Nagg på sockeln.

Lähtöhinta
2 000 SEK