Important Spring Sale 625  –
Seuraa live-huutokauppaa reaaliajassa  ⟩
Important Spring Sale 625  –
23527
JARDINIERE, porslin, art nouveau, Teplitz, Böhmen, omkring 1900.
Jardiniere, porslin, art nouveau, teplitz, böhmen, omkring 1900.

Reliefdekor av blad och blomma samt sittande kvinna. Märkt T Schools och i botten D p BB 75 78. H 22.

Blomma har nagg, skadat blad, krackelerad.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
3 000 SEK