Charles Nicholls WOOLNOTH

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1815-1906)
Charles Nicholls WOOLNOTH

CHARLES NICHOLLS WOOLNOTH, akvarell och gouache, sign.

Höglandslandskap med vattendrag, figurer och boskap. 31 x 47.

Fuktfläck. Ej examinerad ur ram.

Muut tiedot

Highland Landscape with Loch, Cattle and Figures.

Lähtöhinta
2 000 SEK