PARTI VAPEN, 3 st, bla, Sverige, 1800 till tidigt 1900-tal.

Sabel, värja (klinga märkt G.E. Svalling) samt stickert (E Svalling Eskilstuna. L 49-99.

Slitage, trasig parerstång på värjan.

Lähtöhinta
2 000 SEK