Gonzales Coques

(Alankomaat, 1618-1684)
Gonzales Coques
(Alankomaat, 1618-1684)

GONZALES COQUES, efter, oljor på pannå, ett par, 1800-tal.

Mansporträtt, "smakning" och "musicerande". Båda 25,5 x 20.

Slitage. Färgbortfall. Mindre fläckar.

Lähtöhinta
4 000 SEK