ARMRING, sterling silver, Torun Bülow Hübe, 2000-tal. Vikt 14 g.
Öppningsbart med krok lås. I original ask, certifikat ej ifyllt medföljer, märkt "925 Torun". Omkrets 20.
Obetydligt slitage.