27385
KALK, silver, Sovjetunionen, 1900-talets senare del.
Kalk, silver, sovjetunionen, 1900 talets senare del

Förgylld med emaljdekor i form av blommor i svart, grönt, vitt. Ben med nod och rund fot. H 10.

Smärre repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
600 SEK