27483
LA PORTE, EMILE HENRI, Olja på duk, uppfodrad på pannå.
La porte, emile henri, olja på duk, uppfodrad på pannå

Romare i röd mantel. 37 x 46.
Enligt etikett a tergo inköpt i Paris 1952.

Krackelyrer, retuscherad.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lisätietoja

Émile Henri La Porte (1841-1919).

Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
4 000 SEK