FLASKA samt FAT. Glas. Bl a Bertil Vallien, Boda Åfors.

Blått glas. Mors Dags fat från Orrefors, diam 20, sign. Karaff H 19.

Karaff med undersides repor.

Lähtöhinta
400 SEK