REMBRANDT HARMENSZ. VAN RIJN Hans efterföljd, olja på pannå.

Äldre man med skägg och turban, 32x39,5.

Skador, färgbortfall, senare retuscher samt spricka.

Lähtöhinta
5 000 SEK