BORD, sannolikt Frankrike, 1800-talets mitt.

Mahogny, skivor av marmor. Kannelerade ben, gallerkant av mässing. Två nedsänkta krukor av zink. L 50, b 50, h 71.

Bruksslitage, renoverat och kompletterat, rester av putsmedel samt mindre skador.

Lähtöhinta
10 000 SEK