PARTI CLOISONNÉ

3 delar, Kina 1900-tal.

2 vaser samt tallrik. Tallrik med dekor av vallmo med blå bakgrund, större vas med dekor av drakar på svart bakgrund och mindre vas med dekor av blommor på brun bakgrund. Vaser H 13-23 Fatets diam 25,5.

Esineen kunto

Slitage, mindre vas m buckla samt skada

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä