Muut
302086

VAS, glas, "Fiskgraal", Edward Hald, Orrefors

Dekor av fiskar och sjöväxter i grönt. Signerad Orrefors Sweden Graal Nr 2620D Edward Hald. H 13.

Invärtes repor, slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK