KUNGLIGT FOTOGRAFI, Gösta Florman, Stockholm, egenhändigt signerat av Konung Oscar II av Sverige-Norge 1800-talets slut.

Ram klädd i brunt skinn med försilvrad dekor.Bildstorlek 22 x 14.

Smärre fläckar, repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK