Heinrich Hiller

(Saksa, 1846-1912)
Heinrich Hiller
(Saksa, 1846-1912)

HEINRICH HILLER, olja på pannå. Monogramsign.

Landsväg med häst och vagn. 26 x 20,5.

Smärre ytrispor.

Lähtöhinta
3 000 SEK