Muut
305137

BESTICKSERVIS, 25 delar och SERVERINGSFAT, ett par, rostfritt stål, modell "Thebe", Folke Arström, Gense, 1940-tal.

6 matgafflar, 6 matknivar, 6 matskedar, skinkgaffel, skinkkniv, såssked, osthyvel, 2 smörknivar samt sardingaffel. Fatens längd 33.

Slitage. Skinkkniven slipad.

Lähtöhinta
2 000 SEK