SALONGSMÖBEL, 7 del, Karl Johan, 1800-talets första hälft.

Björk. Dekor av svärtade detaljer. Kulfötter. Omfattande soffa, 2 karmstolar och 4 stolar. Fast stoppad sits. Soffans L 230.

Sprickor. Lagningar. Maskstunget.

Lähtöhinta
6 000 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Modern Art & Design 656

163. Josef Frank, a rare cabinet covered with prints depicting different animals and plants, Firma Svenskt Tenn, Sweden 1940s.
Lähtöhinta
2 000 000 - 3 000 000 SEK
Tarjoushistoria
Reilu varoitus
2 050 000

tarjouksesi
2 000 000

tarjouksesi
1 950 000

tarjouksesi
1 900 000

tarjouksesi
1 850 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
2 050 000 SEK