KONTORSSTOL, Burkhard Vogtherr, Fritz Hansen, 1990-tal.

Grå klädsel. Flyttbara armlän i plast. Justerbar höjd, snurrmekanism, på hjul. Etikettmärkt.

Mindre slitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK