BYRÅ, senbarockstil, Frankrike, 1800-tal.

Valnöt. Svängd front. Fyra lådor. Mässingsbeslag. L 132, B 60, H 87.

Repor. Fläckar. Skador. Lösa delar. Nyckel saknas.

Lähtöhinta
5 000 SEK