Taide Grafiikka
31951
PARTI GRAFIK, 2 delar. Leif Kander och Y Ringqvist, litografier, sign.
Parti grafik, 2 delar. leif kander och y ringqvist, litografier, sign.

29 x 18 resp 29 x 41.

Ej examinerade ur ram.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
600 SEK