Muut
320826

BLYFÖNSTER, ett par, 1900-talets början.

Blyinfattat polykromt glas i trä ram men centralt crest. 170x62.

Slitage, repor, sprickor.

Alkuperä - Provenienssi

Har enligt uppgift varit monterade på kafé Kristina i Gamla Stan i Stockholm.

Lähtöhinta
4 000 SEK