KARMSTOLAR, ett par. "Royalton" design Philippe Starck, Frankrike, Aleph.

Mahognyfaner och aluminium. Etikettsmärkt Aleph.

Bruksslitage, smärre fläckar, kantnagg.

Muut tiedot

Formgiven för Hotell Royalton, 44 West 44th Street i New York. 1988.

Lähtöhinta
4 000 SEK