BESTICK, 11 delar, låghaltigtsilver, Ryssland, Jugend, tidigt 1900-tal. Totalvikt 507 g

3 fiskknivar, 3 fiskgafflar, 4 uppläggningsbestick.

Slitage, repor, vissa blad i pläter.

Lähtöhinta
3 000 SEK