PARTI TRYCK, 3 st, 1800-tal.

PARTI TRYCK, 3 st, 1800-tal.

Kistebrev, P. A. Huldberg samt porträtt av konung Oscar II samt drottning Sophia. 32 x 39 resp 39 x 32.

Vattenskador. Hål. Skador. Gulnade. Sprucket glas. Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
1 500 SEK