KONSOLBORD, 1900-tal.

KONSOLBORD, 1900-tal.

Järnsmide. Bemålad, genombruten dekor i form av rocailler. L 85, b 22, h 93.

Skiva saknas. rostangrepp, kraftigt slitage på bemålning.

Lähtöhinta
2 500 SEK