MÖBELGRUPP, 3 delar, Louis XVI-stil, 1900-talets fösta hälft.

Skuren dekor. Runda kannelerade ben med överkragning.
Soffa och fåtöljer med armlän.

Soffa, Längd 128.

Slitage. Märken och repor. Färgslitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK