Korut
381577

COLLIER, 18k guld med cabochonslipad månsten, 1980-2000-tal. Vikt 20,6g.

Stel halsring, öppningsbar, löstagbart hänge. Omkrets, längd 4,5cm. Importstämpel.

Mindre bruksslitage. Del av stängningen saknas.

Lähtöhinta
5 000 SEK